Альберт Кәримов Россия Сәнәгать министрлыгының киңәйтелгән коллегия утырышында катнашты

2018 елның 18 апреле, чәршәмбе

Бүген, 18 апрель көнне, Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары – Татарстан Республикасы сәнәгать һәм сәүдә министры Альберт Кәримов Россия Федерациясе Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгының 2017 елдагы эш йомгакларына һәм 2018 елгы бурычларына багышланган киңәйтелгән коллегиясе утырышында катнашты.

Утырышта Россия Хөкүмәте Рәисе урынбасарлары Аркадий Дворкович, Дмитрий Рогозин, Ольга Голодец, Россия Федерациясе Хөкүмәте әгъзалары, федераль хакимият органнары һәм Россия Федерациясе субъектлары башкарма хакимияте органнары, тармак ассоциацияләре, сәнәгый предприятиеләр һәм сәүдә өлкәсендәге оешмаларның вәкилләре катнашты.