Татарстан Республикасы Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы башлыгы таможня хезмәте хезмәткәрләрен һәм ветераннарын котлады

2023 елның 25 октябре, чәршәмбе

Хөрмәтле таможня хезмәткәрләре һәм ветераннары!

Татарстан Республикасы Хөкүмәте һәм шәхсән үз исемемнән сезне һөнәри бәйрәмегез – Таможня хезмәткәрләре көне белән котлыйм!

Сезнең эшегез илебезнең икътисадый иминлеген тәэмин итү, халыкара сәүдәне үстерү һәм Татарстан икътисадына инвестицияләр җәлеп итү өчен зур әһәмияткә ия.

Вазыйфаларыгызның үтәгәндә ышанычлы һәм бирелеп хезмәт итүегезне югары бәялибез. Сезнең намуслы булуыгыз безгә куркынычсызлыкка ышанырга, шулай ук товарларны дөрес бәяләүдә һәм аларны йөртү өстендә контрольдә тотарга мөмкинлек бирә.

Татарстан Республикасының таможня хезмәте даими камилләштерелә. Яңа мәгълүмати технологияләр куллану, һөнәри осталык, намуслылык һәм хезмәткәрләрнең җаваплылыгы – эшнең сыйфат күрсәткечләре.

Сезгә ныклы сәламәтлек, илһам, уңышлар һәм адымнарыгызда ышаныч телим. Хезмәтегез һәрвакыт ихтирам һәм рәхмәт белән билгеләнеп торсын!

Хөрмәт белән,

Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары -

Татарстан Республикасы сәнәгать һәм сәүдә министры

О.В. Коробченко