TIAF 2019 күргәзмәсе кысаларында Кытайда автога запас өлешләр һәм компонентлар җитештерүчеләр белән бизнес-очрашулар узачак

2019 елның 5 феврале, сишәмбе

26 һәм 27 февраль көннәрендә TIAF 2019 күргәзмәсе кысаларында Татарстанның һәм ИФО базар профессионалларының Кытайдагы иң яхшы автога запас өлешләр һәм компонентлар җитештерүчеләр белән бизнес-очрашулары булачак, алар арасында иң эре компанияләр, беренче дәрәҗәле тәэмин итүчеләр бар.

Узган күргәзмәдә шундый 200 артык очрашу булды, әлеге чаралар Татарстан компанияләре белән Кытай җитештерүчеләре арасында партнерлык буенча яңа мөнәсәбәтләргә нигез салды.

Бизнес-очрашуларда катнашу өчен 3 сәбәп:

- Уникаль сәүдә тәкъдимнәре – компанияләр әлегә базарда булмаган товарларны күрсәтәчәк;

- Арадашчылардан һәм өченче затлардан башка гына, турыдан-туры иң яхшы тәкъдимнәр;

- Кытайның Милли павильонында иң ышанычлы җитештерүчеләр генә күрсәтелгән, аларның Татарстанга килүе КХР Хөкүмәте тарафыннан хуплана.

Бизнес-очрашуларда 1 дәрәҗәле тәэминатчылар, ягъни Кытайдагы турыдан-туры автоҗитештерү тәэминатчылары катнашачак. Алар арасында:

Taizhou Greco Rubber Belt Co.,Ltd (продукция: чөйсыман каеш, ГРМ каешы, поликлин каеш),

Ruili Group Ruian Auto Parts Co Ltd (продукция: компрессорлар, киптергечләр, клаппанар, тормоз камералары өчен пружиналар, тарттыргыч винтлар, ABS һ.б.),

Heze OU Des Nozzle Pump Co.,LTD (продукция: форсунка),

Jiangsu Yarujie Auto Parts Co.,Ltd (продукция: капот, катлау, ишек, түбә),

Xingtai City Tight Rubber Product Co., LTD (продукция: сальник, тәгәрмәч капкачы, двигатель терәге),

Zhejiang Nessie Import and Export Trade Co.,LTD. (продукция: автомобиль иләге, фильтр),

Brother Star Auto Fittings Co.,Ltd (продукция: автофильтр, пыяла чистартучы щетка, тормоз калыбы, радиатор капкачы)

Ruili Group Ruian Auto Parts Co Ltd (продукция: һава насосы, һава киптергеч, клапаннар, пружиналы тормоз камерасы, тарттыргыч винт, ABS һ.б.)

Zhejiang Shunwo Auto Parts Manufacturing Co.,Ltd (продукция: ягулык багының муен өлешендәге фильтр)

Yueqing Hualong Mechanical Accessories Factory (продукция: кабина күтәртү насосы, кабина күтәртү цилиндры, тоташтыргыч җайланмалар)

Wenzhou Ammysun Auto Parts Co.,Ltd (продукция: автомобильдәге тәрәзә күтәртү җайланмасын эшләтә-туктата торган җиһаз)

Match-making принцибы буенча оештырылган бизнес-очрашуларда катнашуның өстенлекләре:

- алдан ук кызыксындырган продукция компаниясен сайлау һәм күргәзмәгә баруның уңайлы графигын планлаштыру мөмкинлеге;

- кытай теленнән персональ тәрҗемәчедән түләүсез хезмәт күрсәтелү.

Кытай компанияләре белән бизнес-очрашуларда катнашу турында тәфсиллерәк мәгълүматларны алу өчен безнең белән  (843) 212-21-44 телефоны буенча элемтәгә керүегезне сорыйбыз, проектның менеджеры – Светлана Гыймадетдинова.

Шулай ук сез https://expokazan-osvm.timepad.ru/event/871827/ сылтамасы буенча бизнес-очрашуларда катнашу өчен мөстәкыйль рәвештә теркәлү уза аласыз.

Күргәзмәгә килү өчен түләүсез чакыру билетын https://online.messefrankfurt.ru/?EXHIBITION_ID=358798 сылтамасы буенча алырга мөмкин.

"Казан ярминкәсе" КҮ матбугат хезмәте материаллары буенча