гыйнвар, 2020 ел
пәнҗешәмбе

2020 елның 17-19 март көннәрендә Казанда энергия һәм ресурслар нәтиҗәлелеге һәм экология буенча Татарстан халыкара форумы-2020 кысаларында Татарстан предприятиеләре матбугат хезмәтләре һәм массакүләм мәгълүмат чаралары арасында энергияне сак тоту һәм энергетика нәтиҗәлелеген арттыру буенча республика конкурсы узачак.

Конкурска 2019 елның 1 февраленнән 31 декабренә кадәр басылып чыккан эшләр кабул ителә.

Республика массакүләм мәгълүмат чаралары һәм республика предприятиеләренең җәмәгатьчелек белән элемтә бүлекләре конкурста катнашу өчен чакырыла.

Җиңүчеләрне бүләкләү 2020 елның 17 мартында Татарстан Республикасы Хөкүмәтенең "2019 ел йомгаклары һәм 2020 елга бурычлар буенча "Татарстан Республикасында энергияне сак тоту һәм энергетика нәтиҗәлелеген арттыру" дәүләт программасын гамәлгә ашыруның барышы турында"гы утырышы кысаларында узачак.

Эшләрне әлеге электрон адреска җибәрергә кирәк: cetrt@mail.ru, җибәрүнең соңгы көне – 2020 елның 5 феврале.

Барлык сораулар буенча конкурсның мәгълүмат хезмәтенә мөрәҗәгать итегез: "Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты каршындагы Татарстан Республикасының Энергияне сак тоту технологияләре үзәге" дәүләт автоном учреждениесенең мәгълүмат-нәшрият һәм мәгариф эшчәнлеге бүлеге, тел/факс: (84-32) 72-99-43, 272-19-21.

Конкурс нигезләмәсе белән сылтама буенча танышырга мөмкин.

"Татар-информ" МА материаллары буенча