ИННОПРОМ: ПРЕДПРИЯТИЕЛӘРНЕ ТАТАРСТАН ДЕЛЕГАЦИЯСЕ СОСТАВЫНДА СӘНӘГАТЬ КҮРГӘЗМӘСЕН КАРАРГА ЧАКЫРАБЫЗ

2019 елның 8 июле, дүшәмбе

2019 елның 8 июленнән 11 июленә кадәр Екатеринбургта "ИННОПРОМ" халыкара сәнәгать күргәзмәсе узачак. Республиканың сәнәгать предприятиеләре җитәкчеләрен һәм вәкилләрен Татарстан делегациясе составында күргәзмәдә катнашырга чакырабыз.

Катнашу өчен предприятиенең фирма бланкында ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы җитәкчелегенә түбәндәгеләрне күрсәтеп, мөрәҗәгать җибәрергә кирәк:

• визитның исеме
  • гариза бирүче оешманың исеме, элемтә өчен реквизитлары
  • визитның максатлары
  • хосусый эш планы (булган очракта)
  • гариза бирүче хезмәттәшлек итү турында мәнфәгать белдергән ил төбәкләре предприятиеләре исемлеге
  • фикер алышу мәсьәләләре
  • гариза бирүче турында кыскача мәгълүмат: тармак, чыгарыла торган продукция һ.б.

Визитта катнашу өчен гаризаны 2019 елның 25 июненә кадәр mpt@tatar.ru дигән e-mail аша җибәрергә кирәк.

Тәгаенләүче сорауларны әлеге телефон аша бирергә мөмкин: (843) 210-05-58 – ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгының төбәкара элемтәләрне үстерү бүлеге.

Өстәмә:

2019 елның 8 июленнән 11 июленә кадәр Екатеринбургта, яңа конгресс-үзәктә "Екатеринбург-ЭКСПО" халыкара күргәзмәләр үзәге составында унынчы юбилейлы Күргәзмә узачак.

ИННОПРОМ-2019 темасы – "Цифрлаштыру: интеграцияләнгән чишелешләр". Халыкара катнашучылар арасында Германия, Япония, Италия, Кытай, Швейцария, Корея, Евразия икътисадый берлеге илләре һәм башка илләрдән эре сәнәгать предприятиеләре җитәкчеләре көтелә. Партнер ил буларак Төркия Республикасы катнаша.

2019 елда Күргәзмәнең эш программасында түбәндәге тематик треклар күздә тотыла: "Цифрлы җитештерү", "Сәнәгать өчен инновацияләр", "Сәнәгый робот техникасы", "Яңа мобильлек", "Шәһәрләр өчен технологияләр", "Сәнәгать өчен энергетика" һ.б.

Халыкара катнашучылар арасында Германия, Япония, Италия, Кытай, Швейцария, Корея, Евразия икътисадый берлеге илләре һәм башка илләрдән эре сәнәгать предприятиеләре җитәкчеләре булыр дип көтелә.

"ИННОПРОМ" экспозициясе "Екатеринбург-ЭКСПО" халыкара күргәзмәләр үзәгенең өч павильонында урнаштырылачак.