Казанда "Газпром" ГАҖ делегациясе

2018 елның 7 сентябре, җомга

Бүген ТР сәнәгать һәм сәүдә министры "Газпром" ГАҖ делегациясе белән эшлекле очрашуда катнашты. Көннең беренче яртысында Альберт Кәримов ИТ-паркта "Газпром" ГАҖ департаменты башлыгы Павел Крылов белән очрашты, биредә сәнәгый хезмәттәшлек вариантлары турында фикер алышынды. Көннең икенче яртысында "Газпром" ГАҖ белән Татарстан Республикасының сәнәгать комплексы арасында үзара хезмәттәшлек итү буенча ТР Президенты Рөстәм Миңнеханов һәм "Газпром" ААҖ Идарәсе Рәисе Алексей Миллер катнашында юл картасына кул куелды. Эш программасы азагында тантаналы шартларда Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Миңнеханов "Газпром трансгаз Казань" ҖЧҖ генераль директоры Рәфкать Кантюковка Мактау Орденын тапшырды.