Тукыма һәм җиңел сәнәгать хезмәткәрләре көне белән котлау

2018 елның 9 июне, шимбә

Хөрмәтле тукыма һәм җиңел сәнәгать хезмәткәрләре һәм ветераннары!

Татарстан Республикасы Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы исеменнән һәм шәхсән үземнән Сезне һөнәри бәйрәмегез белән тәбрик итәм һәм Сезнең намуслы һәм фидакарь хезмәтегез өчен зур рәхмәт сүзләрен җиткерәм!

Җиңел сәнәгать иң күп сорала торган һәм сатып алучыга якын булган сәнәгать тармакларының берсе булып кала бирә.

Бүген республикадагы күп кенә җиңел сәнәгать предприятиеләре, агымдагы сәнәгый вәзгыятькә яраклашып, үсеш алуын дәвам итә: җитештерү технологиясен камилләштерә, ассортиментны киңәйтә һәм үз продукциясенең сыйфатын арттыра, шул ук вакытта, гореф-гадәтләр белән инновацияләр кертү арасында балансны да уңышлы гына саклап килә.

Әлеге бәйрәм көнендә Сезгә ныклы сәламәтлек, бәхет, иминлек, хезмәттә һәм дизайнерлыкта уңышлар телим, планнарыгыз тормышка ашсын һәм киләчәккә ышаныч белән карагыз!

ТР Премьер-министры урынбасары – ТР сәнәгать һәм сәүдә министры Альберт Кәримов