Татарстан Республикасы җитештерүчеләре “Лента” сәүдә челтәре һәм “Alibaba” электрон системасы стандартлары буенча укытуга чакырыла

2018 елның 1 феврале, пәнҗешәмбе

2018 елның 19 февралендә Татарстан Республикасы Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы, Татарстан Республикасы Сәүдә-сәнәгать палатасы һәм Татарстан Республикасының Сәүдә үсеше советы ярдәмендә, товар җитештерүчеләр өчен укыту семинары уздырачак.

“Лента”ның рәсми вәкилләре товарлар белән тәэмин итүчеләр белән эшләүдә үз стандартлары турында сөйләячәк һәм сәүдә-сатып алу сессиясе уздырачак. “Alibaba” халыкара сәүдә мәйданчыгы вәкилләре әлеге системаның эш кагыйдәләре һәм аның ярдәмендә Россия компанияләренең бүген ни рәвешле яңа сату базарларына чыгулары турында сөйләячәк.

Чара Казан ш., Пушкин ур., 18 йорт адресы буенча урнашкан Татарстан Республикасы Сәүдә-сәнәгать палатасы бинасында узачак.

Катнашу өчен түбәндәге адрес буенча теркәлү кирәк: https://lenta.sovettorg.ru

Чараның программасы:

13.30 – 14.00 катнашучыларны теркәү, Татарстан Республикасындагы товар җитештерүчеләр күргәзмәсен карау, сәламләү каһвәсе

14.00 — 14.10 кереш сүз

14.10 — 15.00 “Alibaba” электрон сәүдә мәйданчыгы презентациясе һәм Татарстан Республикасында товар җитештерүчеләр өчен мөмкинлекләре

15.00 — 15.10 “Лента” СЧ коммерция хезмәте презентациясе, сораулар һәм җаваплар

15.10 — 15.20 Лента” СЧ  сыйфат бүлеге презентациясе, сораулар һәм җаваплар

15.20 — 15.30 Лента” СЧ операцияләр хезмәте презентациясе, сораулар һәм җаваплар

15.30 — 15.40 Лента” СЧ EDI (электрон документ әйләнеше) буенча презентациясе, сораулар һәм җаваплар

15.40 – 17.00 Лента” СЧ белән сәүдә-сатып алу сессиясе, хезмәттәшлек турында беренчел сөйләшүләр